Witamy Państwa na naszej stronie internetowej, na której znajdziecie wszystko, co pomoże Wam w skutecznym promowaniu swojej działalności. Jesteśmy agencją reklamową, która prężnie działa od 2014 roku, kierując swoją ofertę zarówno do firm, jak i instytucji, które promują swoje działania poprzez materiały BTL, takie jak upominki i gadżety reklamowe, odzież promocyjną, a także materiały poligraficzne czy systemy wystawiennicze. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami zarówno polskimi jak  i zagranicznymi. Działania nasze sprawiają, że jesteśmy uznanym dostawcą na polskim rynku, a świadczone usługi pozostają na stałym, wysokim poziomie.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, czerpiąc radość ze spraw, które przynosi każdy dzień. Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem, a znalezienie rozwiązania sukcesem.

Naszą misją jest zadowolenie klientów, dlatego zawsze dogłębnie staramy się poznać potrzeby klienta i jego oczekiwania, co do reklamy i promocji jego marki.  Jesteśmy po to, by doradzać, tłumaczyć i wskazywać właściwy kierunek. Realizujemy indywidualne zamówienia, korzystając z własnych pomysłów, kontaktów i poszukiwań, stąd wiele naszych realizacji to produkty nieszablonowe, stworzone od podstaw, które silnie wpływają na odbiorców, np. gadżety z indywidualnie zaprojektowanym opakowaniem lub w pełni spersonalizowane notesy czy kalendarze.

WYRÓŻNIA NAS:

- praca z pasją
- profesjonalizm
- zaangażowanie
- kreatywne pomysły
- dbałość o szczegóły
- elastyczność
- krótkie terminy realizacji
- indywidualne podejście